Kredi Hayat Sigortası Nedir?

Kredi hayat sigortası yaşam kaybı durumunda aileniz ve sevdikleriniz borç yükü altında kalmasın diye bankanız tarafından önerilen sigortadır. Genelde kredi borcunuzun tamamını, kapsar. Yaşam kaybı durumunda bankadaki kredi borcunuzun sigorta şirketi tarafından ödenmesini sağlar .

 • Banka Kredinize Başvurun

  Bankanıza kredi başvurusunda bulunmak için gidin. Bu esnada size sunulan kredi hayat sigortası teklifini inceleyin ve Aegon teklifi ile kıyaslamayı sakın unutmayın. Peki nasıl?

 • Web Sitemizi Ziyaret Edin

  Kredi başvurunuzdan sonra kısa bir zaman içinde web sitemize uğrayın, kredi bilgilerinizi girerek size özel hesaplanan toplam maliyetinizi öğrenin, uygun fiyatlı ürünümüzü almak için online hayat sigortası başvurusunda bulunun.

 • İnternet Üzerinden veya Çağrı Merkezini Arayarak Satın Alın

  Web sitemizden hayat sigortası poliçenizi 5 dakika içinde online satın alabilirsiniz. Dilerseniz 0850 222 34 66 numaralı çağrı merkezimizdeki Uzman Personelimiz sizin adınıza işlem yapabilir.

 • Kredi Hayat Sigortanızı Bankanıza İletin.

  Bankanızın aldığınız hayat sigortasının kredinize uyumluluğunu kontrol etmesi için poliçenizi bankanız ile paylaşın. Unutmayın, kredi hayat sigortasını tercih ettiğiniz sigorta şirketinden almak en doğal ve yasal hakkınız.

 • Her Türlü Sigorta Sorununuz ve İhtiyacınız İçin Bizi Arayın

  Çağrı Merkezimiz üzerinden destek alarak, her tür sorunuzu bize iletebilirsiniz. Sigortamızın kapsamı ve ödeme planınızla ilgili her tür konuda destek vermekteyiz.